Моя адреса: 15041, Чернігівська обл., Ріпкинський р-н, смт.Любеч, вул.Преображенська 13 кв.8, тел: (04641)43351. e-mail: kovshun50@mail.ru
Сьогодні: Friday,  01.07.2022,  10:55
Інформатика в школі
Вітаю Вас Guest | RSS
Навчальні посібники Реєстрація Вхід
Соцмережі
Однокласники Фейсбук В контакті Твіттер

Меню сайту

Календар
«  July 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Прогноз погоди
Погода в Ріпках Погода в Любечі

Вхід на сайт


ITnews: Новини ІТ

 Навчальні посібники

           Ці навчальні посібники
 
 
 
  «Інформатика. Web-дизайн. 8 клас»
    ( Ковшун Микола Іванович )
  Посібник орієнтовано на практичне використання комп’ютерів. Кожна тема містить достатню кількість прикладів і методичні вказівки з практичного створення проекту, який базується на предметному матеріалі даної теми, що дає змогу використовувати матеріал посібника для організації самостійної роботи учнів.
  У посібнику основну увагу звернуто на процес створення Web сайту класу, розглянуто повністю процес від розробки структури сайту аж до розміщення його в мережі Інтернет.
  Просто і доступно описані основні відомості про мову HTML та створення Web-сторінок. В кінці кожної теми є питання для самоконтролю і вправи для закріплення набутих знань та формування практичних навичок. Посібник містить достатню кількість практичних робіт та тематичну роботу.
 "Інтернет для початківця"
   ( Шестопалов Є.А., Ковшун М.І.)
  Ця книга для тих, хто хоче навчитися працювати у всесвітній мережі Internet з електронною поштою, групами новин та Web-сторінками. Вона може бути використана для самостійного вивчення або як посібник для загальноосвітніх навчальних закладів. У цьому посібнику описується робота з найбільш поширеними програмами Outlook Express та Internet Explorer.
  Ця книга стане у нагоді людині без спеціальної освіти будь-якого віку і фаху, якій у своїй основній роботі настав час використовувати комп'ютер, підключений до всесвітньої мережі Internet.
  До кожної теми є питання для самоконтролю, щоб читач міг перевірити засвоєння матеріалу. Майже до кожної теми є вправи, послідовне виконання яких навчить працювати з електронною поштою, брати участь у телеконференціях, підписуватись на групи новин, переглядати Web-сторінки, шукати потрібну інформацію.
  Ця книга не претендує на повноту викладення матеріалу. Але знання, одержані з цієї книги, і навички, набуті при виконанні вправ, дозволять впевнено працювати у всесвітній мережі Internet.
 "Інформатика. Основи Інтернет. Спецкурс. 10-12 класи"
 (Ковшун Микола Іванович
  Навчальний посібник призначений для учнів 10-12 класів, які вже вміють працювати на комп’ютері, але не мають досвіду роботи в Інтернеті. У посібнику розказано, які програми необхідно встановити на комп’ютері для роботи в Інтернет, описано найбільш раціональні методи роботи з ними, дано рекомендації по вибору постачальників послуг Інтернет.
  Детально розказано про методи пошуку потрібної інформації, користування електронною поштою, участі у телеконференціях, дистанційному навчанні за допомогою Інтернет. У цьому посібнику можна знайти інформацію, необхідну для прокладання перших маршрутів країною Інтернет.
 Робочий зошит «Інформатика. 11 клас»
 (Бондаренко О.О., Ковшун М.І., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А.)

  Робочий зошит відповідає вимогам програми «Інформатика. Єдиний базовий курс. 9 11 класи» (автори: Завадський І.О., Дорошенко Ю.О., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А.), схваленої комісією з інформатики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України» (протокол № 3 від 03.06.2011 р.).       Основною структурною особливістю єдиного курсу є уніфікація змісту навчального матеріалу та вимог до навчальних досягнень для рівня стандарту та академічного рівня. Такий підхід дозволяє застосовувати єдину методику викладання та єдине навчально-методичне забезпечення для навчальних закладів всіх профілів названих рівнів.

 

 "Інформатика.Третій рік – єдиний курс. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень (половина)". Навчальний посібник (використовується з «Робочим зошитом»)
 (Бондаренко О.О., Ковшун М.І., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А.)

  Навчальний посібник розрахований на учнів 11-х класів загально-освітніх навчальних закладів усіх профілів рівня стандарту і частково ака-демічного рівня, які почали вивчати інформатику з 9-го класу.
  Поданий у посібнику навчальний матеріал для 11-го класу відповідаєчинній програмі «Інформатика. Єдиний базовий курс. 9–11 класи» (автори Завадський І.О., Дорошенко Ю.О., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А.).
  Основною структурною особливістю єдиного курсу інформатики єуніфікація змісту навчального матеріалу та вимог до навчальних досягненьрівня стандарту та академічного рівня.
1. Базові поняття програмування – 11 год.;
2. Основи програмування – 16 год.;
3. Растрова комп‘ютерна графіка та анімація – 5 год.;
4. Бази даних. Системи керування базами даних – 8 год.;
5. Тривимірна комп‘ютерна графіка та анімація – 8 год.;
6. Автоматизоване створення та публікація веб-ресурсів – 7 год.;
7. Мова гіпертекстової розмітки – 4 год.;
8. Колективна розробка проекту – 4 год.
  Із наведеного списку навчальних тем академічного рівня, навивчення яких відводиться 2 год. на тиждень, рівень стандарту (1 год. натиждень) передбачає вивчення тем 1, 3, 4 і 6. Для академічного рівня до цих тем додаються теми 2, 5, 7 і 8.
  Такий підхід дозволяє застосовувати єдині методики викладання танавчально-методичне забезпечення для шкіл всіх профілів і рівнів.
  Кожен параграф посібника розрахований на вивчення протягомодного уроку і має структуру, що відповідає санітарним нормам: теоретичний матеріал – 20 хв.; робота за комп‘ютером – 25 хв.
  Для поточного закріплення нового матеріалу та вироблення навичокна кожному уроці передбачено виконання практичних робіт за комп‘ютером тривалістю до 25 хв.
  Тематичні роботи виконуються на окремих уроках після формування і закріплення теоретичних знань та практичних навичок, здобутих протягом кількох уроків, які складають розділ.
  Практичні та тематичні роботи вміщені в робочий зошит «Інформатика. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень (половина)»
/ Бондаренко О.О., Ковшун М.І., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А. –Шепетівка: «Аспект», 2011. – 52 с.

 

 
    можна замовити у видавництві "Аспект"
 
Корисні сайти
Древній Любеч Учитель початкових класів Співтовариство "Любеч наш рідний" Відеоканал на youtube Відеоуроки з інформатики

Сайт зареєстровано
Украинский портАл Каталог Ресурсов Интернет Rated by MyTOP Era.com.ua Оголошення, каталог компаній

Освітні ресурси
Освіта в Україні та за кордоном Острів знань МОНУ Урядовий сайт для юних громадян Освітній портал Управління освіти і науки 
Чернігівської облдержадміністрації ЧОІППО Співтовариство взаємодопомоги вчителів.
Інтернет-спільнота. (Росія) Соціальна мережа працівників освіти (Росія) Видавництво "Аспект" Всеукраїнський форум вчителів інформатики ТЛВІ Сайт Пилипчука О.П. Сайт для підтримки вчителів інформатики Учительський портал

Свята, події...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Мій банер
Персональний сайт. Інформатика в школі. Сайт Ковшуна Миколи Івановича


Моя адреса: 15041, Чернігівська обл., Ріпкинський р-н, смт.Любеч, вул.Радянська 13 кв.8, тел: (04641)43351.
Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2022